Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В міському Управлінні капітального будівництва проходить «секретний» обшук ( відео)

«Таємний», тому як ні правоохоронці, які прибули в УКС Сумського міськвиконкому, ні Ельвіра Біганова, що представляє прес-службу ГУНП, не захотіли пояснити появу слідчих в цьому поважному Управлінні, з рішенням суду щодо вилучення якихось документів.

Все це відбулося (а може ще і відбувається) в 11:00, сьогодні, 8-го жовтня, і було отфиксировано сумської журналісткою, якою, за «щасливим збігом обставин, глава цього Управління, Віталій Шилов, саме на цей час і призначив аудієнцію.

Деяку ясність у питання про вилучення документів в УКСе, внесла прес-служба обласної прокуратури в особі Наталії Науменко, объяснившей (у загальних рисах), що слідчі дії правоохоронців пов'язані з кримінальним провадженням за фактами можливого розкрадання бюджетних коштів, при проведенні ремонтних робіт на дорогах.

Сам голова міського Укб уточнив, що мова йде про документацію на ремонт вулиць Роменської та 20-ть років Перемоги, де роботи здійснювало КП «Шляхрембуд», яке навіть слідчим відмовилося видати необхідні документи і їх довелося вилучати в УКСе.

Ну дуже цікаво, що ж це за документи такі, що їх навіть слідчим відмовилися видати.

Обшук в Управлінні капбудівнцтва Сумської міськрадиОбшук в Управлінні капбудівнцтва Сумської міськради

Розміщено за Суми сьогодні / Суми.Сьогодні у вівторок 8 жовтня 2019 року