Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Одеській мерії відбулася зустріч з благодійниками з Німеччини

11 жовтня 2019 року в одеській мерії відбулася зустріч заступника міського голови - директора департаменту фінансів Одеської міської ради Світлани Бедреги з представником міжнародного благодійного фонду «Weihnachtspäckchenkonvoi gmbh» («Різдвяний конвой»), членом асоціації «Round Table Deutschland» Томасом Фюрером.

На зустрічі були присутні представники департаменту праці та соціальної політики, департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради, Міського центру гуманітарної допомоги, інформаційного та господарського забезпечення, представники громадської організації «Реабілітаційний центр Святого Павла».

Учасниками зустрічі також стали діти з малозабезпечених сімей, які відпочивали цього літа в молодіжному таборі в Німеччині, і супроводжуючі їх педагоги.

«За роки співпраці благодійний фонд «Різдвяний конвой» зміг допомогти необхідним обладнанням нашим закладам охорони здоров'я, освіти та соціального захисту. Сподіваємося, що в цьому році діти з малозабезпечених сімей зможуть порадіти доставленим з Німеччини подарункам, з турботою зібраним німецькими дітьми», - сказала Світлана Бедрега, подякувавши німецьких колег за співпрацю.

Також віце-мер зазначила, що керівництво міста підтримало пропозицію керівництва Міського центру гуманітарної допомоги про створення єдиного централізованого пункту по прийому, зберіганню і обробці гуманітарних вантажів. Це дозволить збільшити обсяг допомоги для тих, хто її потребує: як для одеситів, так і для переселенців.

«Сьогодні відбулася зустріч з нашими партнерами, від яких ми отримуємо гуманітарну допомогу протягом багатьох років. Це і медобладнання, обладнання для шкіл і дитячих садків, і подарунки для дітей. Крім того, вже три роки поспіль діти з малозабезпечених сімей Одеси їздять на оздоровлення до Німеччини. Там вони знайомляться з культурою цієї країни, знаходять нових друзів і отримують багато позитивних емоцій. Думаю, що така співпраця триватиме», - зазначила директор департаменту праці та соціальної політики Олена Китайська.

Черговий гуманітарний конвой з різдвяними подарунками для дітей соціально незахищених категорій очікується в грудні поточного року.

БФ «Різдвяний конвой» («Weihnachtspäckchenkonvoi gmbh») шостий рік поспіль надає для міста Одеси гуманітарну допомогу у вигляді медичного приладдя і обладнання, одягу і взуття, засобів реабілітації, меблів, дитячих різдвяних подарунків та іншого. З 2014 року по теперішній час на адресу комунального закладу «Міський центр гуманітарної допомоги, інформаційного та господарського забезпечення» надійшло 13 гуманітарних вантажів загальною вагою 210 т і вартістю 416,5 тис. Євро.

У липні цього року за підтримки одеської мерії та німецького фонду організована поїздка 28-ми дітей з вадами слуху з малозабезпечених сімей та осіб з інвалідністю в оздоровчий табір «Round Table Kinder - und Jugendcamp Kaub eV», розташований в гірничо-лісовому масиві поблизу міста Кауб, земля Рейнланд-Пфальц, Федеративна Республіка Німеччина.

Влітку минулого року 30 дітей з вадами слуху відпочивали в цьому ж таборі. Під час відпочинку діти були забезпечені слуховими апаратами нового покоління. Даний соціальний проект успішно реалізується третій рік поспіль.