Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В офісі Президента не знайшли "формулу Штайнмаєра" і підписані українською стороною листи Сайдику

Офіс Президента України (ОПУ) повідомив, що не володіє копіями підписаних офіційними представниками України листів на ім'я представника Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Тристоронньої контактної групи (ТКГ) Мартіна Сайдика по застосуванню "формули Штайнмайера" і документа з фіксацією згаданої "формули".

Об этом говорится в ответе ОПУ на запрос Українських Новин.

"... про надання копії підписаних офіційними представниками України листів на ім'я Представника ОБСЄ в Тристоронньої контактної групи Мартіна Сайдика по застосуванню "формули Штайнмайера" і копії документа від 2 жовтня 2019 з фіксацією згаданої "формули" повідомляємо, що в Офісі Президента України відсутні запитувані документи", - сказано у відповіді.

Нагадаємо, 8 жовтня представництво НАТО в Україні підтримало "формулу Штайнмайера". А 7 жовтня Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер, коментуючи "свою формулу" заявив, що "аргумент про російський вплив його дивує".

Як повідомляли Українські Новини, 2 жовтня головний редактор "Радіо НВ" Валерій Калниш опублікував текст "формули Штайнмайера".

1 жовтня ТКГ погодила "формулу Штайнмаєра" в Мінську (Білорусь). Того ж дня Зеленський підтвердив підписання "формули Штайнмаєра" і пообіцяв, що капітуляції не буде.Раніше більшість депутатів " Слуги народу "не змогли пояснити" формулу Штайнмаєра " і хто такий Штайнмаєр.