Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В Олешках суд переніс слухання справи про шахрайство сільського голови Козачих Лагерів

 Цюрупинський районний суд переніс засідання у справі про шахрайство козачьєлагерського сільського голови Олександра Гуріна.

Вчора мало відбутися затвердження угоди o примиренні підозрюваного і потерпілого Дмитра Філатова. Однак останній в процесі так і не з'явився. Можливо, його злякало виникнення в будівлі суду ряду громадських активістів, журналістів і членів ОЗУ» Кордон", передає Олешки.city.

У чому ж звинувачують сільського голову і яке покарання йому загрожує?

Згідно з матеріалами справи, в липні минулого і в травні нинішнього років Олександр Гурін від імені сільради уклав ряд договорів на покупку вугілля c OOO " Горностаївський твердопаливний склад "(директор Дмитро Філатов). Їх загальна сума перевищила цифру в 200 тисяч гривень. Коли сторони вже повністю виконали взяті на себе зобов'язання, відбулася ще одна зустріч. В її ході покупець заявив про наміри продовжити співпрацю з постачальником. Однак в якості гарантії замовник зажадав грошову суму в розмірі 2200 гривень.

Готівкові Гурину продавець вугілля передав вже наступного разу. Але при цьому попередньо заявив про вимогу посадової особи місцевого самоврядування в поліцію. Так що факт подальшого незаконного збагачення сільського голови був належним чином задокументований – його дії правоохоронці кваліфікували за статтею 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Важливо також додати, що в ході проведення досудового розслідування були встановлені обставини, що пом'якшують провину Гуріна. По-перше, оперативники взяли до уваги невелику суму збитку, понесену потерпілим. По-друге, обвинувачений щиросердно розкаявся. А до того ж, як уже було сказано, на момент передачі справи в суд сторонам вдалося досягти примирення.

Таким чином, козацькому сільському голові загрожує мінімальна з можливих санкцій-стягнення штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це становить 850 гривень.