Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

В УЄФА розповіли, коли збірні України та Росії зможуть зустрітися на футбольному полі

Президент Союзу європейських футбольних асоціацій Александер Чеферін виступає за продовження практики розведення футбольних збірних і клубів України і Росії при жеребкуванні турнірів, що проводяться під егідою УЄФА. Про це глава європейського футбольного союзу заявив в інтерв'ю агентству РИА Новости.

"Безпека для нас – це одна з найважливіших речей. Приймаючи рішення по будь-якому своєму турніру, ми завжди враховуємо, тримаємо в голові безпека. Ми також розводимо по різних групах Сербію і Косово, Вірменію і Азербайджан, навіть Іспанія і Гібралтар не можуть потрапити в одну групу. Коли у нас виникають питання з безпеки, коли ми бачимо, що можуть виникнути проблеми, коли надходять відповідні пропозиції від національних федерацій, ми приймаємо превентивні заходи. Для нас безпека має принципове значення, ми не втягуємо в себе в політичні питання", - заявив Александер Чеферін.

При цьому президент УЄФА не виключив, що, не дивлячись на примусове розведення європейським Союзом футбольних асоціацій команд двох країн під час жеребкувань, зустріч на рівні національних збірних таки може відбутися вже в найближчому майбутньому.

"Футбол сповнений несподіванок. Уявіть, якщо обидві команди вийдуть у півфінал або фінал Євро-2020. Тоді вони точно гратимуть між собою в Лондоні", - зауважив Чеферін.

У той же час глава УЄФА резюмував, що навіть у разі, якщо футбольні чиновники двох країн виступлять за зняття своєрідного ембарго на спільні офіційні ігри, рішення по таких змагань в будь-якому випадку приймає УЄФА. Однак, на його переконання, поки не час приймати це рішення.