Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вакарчук заявив, що допомагатиме Зеленському в реформах

Партія "Голос" планує допомагати і підтримувати президента України Володимира Зеленського після виборів у Раду. Про це заявив лідет політичної сили Святослав Вакарчук в ефірі ток-шоу "Свобода слова" на ICTV, передає кореспондент РБК-Україна.

Він підкреслив, що партія "Голос" визначилася зі своєю позицією в майбутньому парламенті, який збереться після позачергових виборів, призначених на 21 липня 2019 року.

"Ми будемо допомагати президенту в тих реформах, в яких вважаємо, що він чинить правильно, і навіть посилювати. Я б сказав, намагатися ще більш радикальні реформи пропонувати. Там, де він буде чинити не так, як ми вважаємо, ми будемо опонувати йому, або змушувати його виконати свої обіцянки", - заявив Вакарчук.

Він додав, що президента і всі його рішення потрібно контролювати.

"Я вже говорив, що президент - це державний інститут, а не прізвище. Політика сліпої віри президента - це стара політика. Ми її абсолютно не приймаємо. Ми вважаємо, що президента треба контролювати, посилювати і допомагати там, де потрібно", - сказав Вакарчук.

Він також не виключив, що його погляди в питанні завершення війни на Донбасі можуть збігатися з поглядами президента Володимира Зеленського.

"Перш за все, коли ми говоримо про людські долі, було б цинічно говорити про конкурентну боротьбу. Коли ми говоримо про життя і про завершення війни - тут не може бути конкуренції. Я впевнений, що всі проукраїнські сили думають однаково: як би зробити так, щоб війна закінчилася... Якщо він (Зеленський, - ред.) також це сказав, значить ми рухаємося в одному напрямку", - зазначив Вакарчук.

Лідер "Голосу" не розповів про прани щодр подальшої коаліції в новому парламенті і не назвав політсили, з якими готовий співпрацювати.

"Щодо коаліції - давайте прийдемо в парламент і тоді будемо про це думати", - додав він.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України зареєструвало партію "Голос", з якою український виконавець Святослав Вакарчук збирається йти на парламентські вибори. Партія була створена на основі політичної партії, яку зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори.

Додамо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін має намір продовжити політичну кар'єру. Зокрема, він вів переговори з лідером партії "Голос" Святославом Вакарчуком, проте до конкретних рішень вони поки не дійшли.