Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вчені назвали головний, але неочевидна ознака високого інтелекту

Рівень інтелекту можна з'ясувати за тестів на IQ, проте деякі фахівці заявляють, що навіть спеціалізований тест на інтелект Айзенка не завжди може показати достовірні дані.

Інтелект — це не набір знань і широка ерудиція. Це здатність мозку глибоко і швидко обробляти, аналізувати інформацію і знаходити нестандартні рішення проблем. Дана якість досить складно визначити, просто вирішуючи тести на IQ.

Помічено, що деякі люди, які не змогли успішно здати тест, в житті показують високий інтелект і вирішують нагальні проблеми неординарним способом набагато ефективніше, ніж ті, у кого були високі показники по тесту.

Тому вчені поставили перед собою мету визначити, який ознака, можливо, психологічного характеру, виразно вказує на те, що у людини високий інтелект.

Фахівці з Корнельського університету провели масштабне дослідження, в ході якого їм вдалося з'ясувати цей головний, але зовсім не очевидна ознака.

Виявилося, що про високий інтелект говорить сумнів людини у власному розумі. Це називається ефект Данінга-Крюгера. Полягає суть ефекту в тому, що чим вище у людини інтелект, тим більше він розуміє, що знає дуже мало. Він усвідомлює, що його знання і вміння не повні і не досконалі, що йому є куди рости і прагнути.

Люди з низьким інтелектом позбавлені даного ефекту. Чим нижче у людини інтелект, тим більше він хизуватися своїм розумом і» блискучими " розумовими здібностями, вважаючи себе найрозумнішим, найкращим, самим професійним.

Саме такий стан речей і відображає приказка»Горе від розуму". Люди розумні усвідомлюють рівень свого інтелекту і ставляться до себе критично. Показник низького інтелекту — це відсутність самокритичності і нарцисизм.

Дивись відео по темі:

А ще тобі буде цікаво дізнатися, як можна збільшити свій інтелект і прокачати мозок за допомогою дуже приємного дії, який сподобається будь-якій людині. Це дивно, але, виявляється, для того, щоб стати розумнішими, зовсім не обов'язково катувати себе важкими завданнями. Ця дія для прокачування мозку подобається абсолютно всім!

Також читай про те, як зробити Карту бажань. Це простий і ефективний спосіб здійснити свої бажання і мрії за допомогою методу візуалізації. Саме таким способом діють багато успішні і багаті люди. Ти теж можеш переконатися в тому, що він працює!

Довге волосся-це ознака жіночності і сексуальності. Але як їх зробити доглянутими і красивими, щоб чоловіки із захопленням дивилися вам слідом?Читайте секрети відомих блогерів по догляду за довгим волоссям.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн.