Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вчені пояснили, чому курячі яйця потрібно варити не довше 10 хвилин

У всіх бували ситуації, коли не виходило вчасно прибрати курячі яйця з вогню. Але мало хто знає, що від вживання таких яєць краще відмовитися.

Справа ось в чому: під час варіння яєць відбувається вивільнення сірководню. Це токсичний газ, який може потрапити в білок. Іноді варений жовток набуває зеленуватий відтінок – це теж результат впливу сірководню. Такі яйця краще не їсти.

Як утворюються шкідливі речовини?

У білку яйця є сірка. При поєднанні з воднем вона утворює токсичний газ. По мірі нагрівання оболонки яйця сірководень проникає всередину продукту. У жовтку міститься залізо, яке при взаємодії з сірководнем призводить до появи сульфідів. Чим довше вариться яйце, тим їх більше. Сульфіди надають жовтку зеленуватий колір.

Тому після варіння рекомендують відразу ж занурювати яйце в холодну воду, щоб запобігти перетравленню.

Список найбільш ситних продуктів харчування для людей, які намагаються скинути вагу

У медицині не зафіксовані випадки смерті від переварених яєць. Але фахівці рекомендують їх не їсти, так як токсини можуть привести до отруєння і навіть задухою.