Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вчені відкрили близьку екзопланету з трьома зірками, подробиці

Вчені знайшли планету, з поверхні якої видно цілих три Сонця - місцевих зірок, в системі яких знаходиться знайдена планета

Дослідники використовували найпотужніший телескоп TESS для виявлення особливостей даної екзопланети. Так, в системі червоного карлика LTT 1445 знайшли скелясту екзопланету LTT 1445Ab, з якої видно цілих три зірки - одну велику і дві маленькі, передає Science Alert.

"Якщо ви стоїте на поверхні цієї планети, в небі три сонця, але два з них досить далеко і виглядають маленькими", - зазначено в повідомленні вчених.

Ця зоряна система віддалена від Землі на 22,5 світлових років. Відзначимо, телескоп NASA під назвою TESS призначений для пошуку екзопланет, які проходять між нами і рідною зіркою. Знайдена вона була після надходження сигналів, що надходять в моменти блокування невеликого відсотка світла зірки.

Напередодні наукові співробітники федерального підрозділу Сполучених Штатів Америки NASA додали на свою офіційну сторінку відеоролик, в якому детально показується вся історія відкриття нових екзопланет. Такий подарунок для любителів космосу американське відомство зробило на честь того, що минулого місяця відкрили чотиритисячну планету у віддаленому Всесвіті.

На анімації видно у-подібну форму Чумацького шляху, на якому повинні запалюється різнокольорові вогники, що свідчать про відкриття тієї чи іншої планети. Крім кольорового кружечка, вказується назва екзопланети і рік її відкриття.

Історія відео починається з першого відкриття астрономів, яке сталося, ще 28 років тому, в 1991 році. У дев'яностих роках, з відкриттям нових планет було складно, не було високопрофесійних телескопів, сьогоднішніх космічних кораблів, які можуть показати зображення із самих далеких галактик. За той період дослідники нових планет за межами нашої Сонячної системи, змогли відкрити всього 307 об'єктів.

Нагадаємо, китайці отримали знімки темної сторони Місяця, яка невидима для землян

Як повідомляв Hyser, вчені опублікували анімаційну карту Всесвіту

Також Hyser писав, що NASA виявили загадкові пучкоподібні струмені на космічному мікроквазарі SS 433