Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вчені виявили гігантську акулу, якій вже 500 років (фото)

У Гренландії знайшли давню акула неймовірних розмірів.

Акули – риби, які захоплюють і лякають одночасно. У кінематографі вони були відображені не один раз. Особливий інтерес викликають гігантські акули. І ось, всі ці фільми стали реальністю.

Ця риба живе вже близько п'яти сотень років, про що повідомив портал УНІАН. Її вік був визначений за її розміром. Ці акула ростуть по сантиметру в рік. А дана особина має довжину в 5,4 метра.

Вчені заявляють, що ця особина є найдавнішою з усіх видів, які є на Землі. Більш того, вона може бути найстарішою з усіх на даний момент живуть хребетних. Відзначається, що цей вид сформував кілька популяцій в Атлантичному океані.

Раніше повідомлялося, що дайвер з Південної Африки пережив захоплюючу пригоду: чоловік побував у роті у кита і вижив. Він розповів, як це було. Райнер Шимпф відправився поплавати в океані з маскою і трубкою. Недалеко від берега чоловік насолоджувався підводним світом в компанії дельфінів, декількох акул і китів. Це занурення спочатку нічим не відрізнялося від попередніх.

Але раптово чоловіка поглинула темрява. Досвідчений дайвер забарився лише на секунду і тут же зрозумів, що з ним сталося. Чоловік опинився в роті у кита. Райнер швидко зорієнтувався і затримав дихання.

Чоловік опинився в повній темряві, в роті у ссавця. Але Шимпфу пощастило. Його разом з водою заковтнув полосатик Брайда - один з найбільш доброзичливих видів китів. Швидше за все, чоловік опинився в ролі видобутку випадково: кит просто заковтував чергову порцію риби.

Дайвер припустив, що він-занадто великий видобуток для кита, тому ссавець незабаром виплюне його. Райнер нічого не став робити для свого порятунку, просто затамував подих і став чекати, коли ж кит виплює його. 51-річному дайверу пощастило: кіт швидко зрозумів, що людина йому «не по зубах» і виплюнув свою здобич. Так що Шимпф не постраждав.

Нагадаємо, що в Норвегії кіт повернув туристу телефон, що впав у воду.

Як повідомляв наш портал, зоологи спростували «казкові» міфи про дельфінів.

Також ми писали, що на відео вчених потрапила гігантська акула-монстр.

Підписуйтесь на наш Twitter.