Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Вчені виявили в Римі 2,5-метрові стародавні останки людини

Археологи натрапили на цікаву могилу, яку відразу пов’язали з давньогрецьким міфом

Недалеко від римського метро було знайдено незвичайне поховання. Так, в могилі знайшли останки чоловіка, а пізніше жінки і дитини. За високий зріст, 2,5 метра, чоловіка прозвали Гераклом, а поруч, нібито поховали його дружину Деяниру і сина Алексіареса.

За словами вчених, люди були поховані у III-II століттях до нашої ери, пише rusdialog. Фахівці розповіли, що кістки похованих пережили перепоховання за часів давньоримських полчищ.

В ході дослідження було встановлено, що чоловік помер від впливу агресивної речовини, що має органічне походження.

Згідно з міфом відомо, що Геракла отруїла ревнива дружина Деянира. Жінка, запідозривши зраду, вимочила одяг чоловіка в крові кентавра Несса і дала її чоловікові.

Нагадаємо, в Уаліхановському районі Північно-Казахстанської області дослідники виявили поселення 14 століття і мавзолей з похованнями правителів часів Золотої Орди.

Археологи натрапили на залишки майстерень і випалювальних печей.

Путін зазнав фіаско, стало відомо про крах імперії: "ні в живих…»

В світі

На думку фахівців, в усипальниці поховали представників правлячого дому чингизидов з династії Джучі хана.

Раніше ми писали, що в Кобеляцькому районі (Полтавська область) вчені знайшли частини двох старовинних курганів і ряд унікальних археологічних об’єктів.

Дослідження тривають біля села Підгора. Тут виявили курганні насипи і окремі поховання.

На місці одного з курганів скіфського часу зі слідами давнього грабежу знайшли частини кістяків вельможі і, можливо, прислуги.

Нагадаємо також, що на дні моря біля узбережжя Майорки випадково виявили корабель, який затонув 1700 років тому. На судні знаходилися римські амфори, які, ймовірно, використовувалися для зберігання рибного соусу, олії та вина.

Поки відкрити амфори немає можливості, йдуть консерваційні роботи.

Саме судно було довжиною приблизно десять метрів, а завширшки — п’ять.

Нагадаємо також, що вчені виявили в Норвегії курган, на вершині якого багато років тому знаходилася будівля. Остання розвалилася і її розібрали на дрова.

Дослідники виявили сліди від дощок для стін. Будинок, швидше за все, використовувався, як міг.

Нагадаємо, археологи виявили меч вікінгів в турецькому містечку.

Як повідомляла Politeka, археологи вразили знахідкою в Києво-Печерській Лаврі, їй майже тисяча років.

Також Politeka писала, що виявлена одна з найдавніших святинь у світі.

https://www.youtube.com/watch?v=U6mx11uZeysАрхеологи натрапили на цікаву могила, яку відразу пов'язали з давньогрецьким міфом 

Недалеко від римського метро було знайдено незвичайне поховання. Так, в могилі знайшли останки чоловіка, а пізніше жінки і дитини. За високий зріст, 2,5 метра, чоловіка прозвали Гераклом, а поруч, нібито поховали його дружину Деяніру й сина Алексиареса.

За словами вчених, люди були поховані в III–II століттях до нашої ери, пише rusdialog. Фахівці розповіли, що кістки похованих пережили перепоховання за часів давньоримських полчищ.

В ході дослідження було встановлено, що чоловік помер в муках від впливу агресивної речовини, що має органічне походження.

Згідно з міфу відомо, що Геракла отруїла ревнива дружина Деяніра. Жінка, запідозривши зраду, вимочила одяг чоловіка в крові кентавра Несса і дала її чоловікові.

Нагадаємо, в Уалихановском районі Північно-Казахстанської області дослідники виявили поселення 14 століття і мавзолей з похованнями правителів часів Золотої Орди.

Археологи натрапили на залишки майстерень і випалювальних печей.

Путін зазнав фіаско, стало відомо про крах імперії: "ні в живих…»

В світі

На думку фахівців, в усипальниці поховали представників правлячого будинку Чингізидів з династії Джучі хана.

Раніше ми писали, що в Кобеляцькому районі (Полтавська область) вчені знайшли частини двох старовинних курганів і ряд унікальних археологічних об'єктів.

Дослідження тривають біля села Підгора. Тут виявили курганні насипи та окремі поховання.

На місці одного з курганів скіфського часу зі слідами давнього грабежу знайшли частини скелетів Вельможі і, можливо, прислуги.

Нагадаємо також, що на дні моря біля узбережжя Майорки випадково виявили корабель, затонулий 1700 років тому. На судні знаходилися римські амфори, які, ймовірно, використовувалися для зберігання рибного соусу, масла і вина.

Поки відкрити амфори немає можливості, йдуть консерваційні роботи.

Саме судно було довжиною приблизно десять метрів, а шириною-п'ять.

Нагадаємо також, що вчені виявили в Норвегії курган, на вершині якого багато років тому знаходилася будівля. Останнє розвалилося і його розібрали на дрова.

Дослідники виявили сліди від дощок для стін. Будинок, швидше за все, використовувався, як міг.

Нагадаємо також, що археологи виявили меч вікінгів в турецькому містечку.

Як повідомляла Politeka, археологи вразили знахідкою в Києво-Печерській Лаврі, їй майже тисяча років.

Також Politeka писала, що виявлена одна з найдавніших святинь у світі.

https://www.youtube.com/watch?v=U6mx11uZeys