Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Виборчий скандал в Одесі: кандидат від Зе по Приморському району виявився технічним кандидатом нардепа Ківалова (ФОТО)

У ЗМІ з'явилася інформація, що кандидат від Зе по Приморському району Олексій Леонов виявився технічним кандидатом беззмінного народного депутата по цьому району - Сергія Ківалова.

Задовго до виборчої кампанії Леонов створив громадську організацію, яку позиціонував як надполітичну «Я одесит - мені не все одно», - повідомляє місцеве видання.

Спонсором цієї організації виявився Сергій Ківалов. Нечисленні акції, які проводила ця організація, проходили за підтримки нардепа та участі студентів двох університетів, які він очолює. Більш того на території Національного університету «Одеська Юридична Академія» проводився ряд заходів, та Олексій Леонов був навіть нагороджений медаллю з рук Президента НУ «ОЮА» та МДУ.

Також неодноразово відвідував концерти в Горсаду, які проходять за підтримки нардепа.

Олексій Леонов неодноразово піариться на телеканалах і сайтах, які пов'язують з народним депутатом.

Мабуть Сергій Ківалов спочатку домовився, щоб по району, в якому він балотується поставили свідомо слабкого і нікому невідомого кандидата.

Так кандидат від «Слуги народу» не має вищої освіти, працював кухарем, а останнім часом працював директором мережі ресторанів. А його штаб очолив екс-регіонал Іван Марзак, який, судячи з усього, веде свого протеже до свідомого провалу.

Такий свідомо слабкий кандидат, звичайно навряд чи може скласти реальну конкуренцію народному депутату, який має колосальний рейтинг довіри і підтримку всього району.

Цікаво чому керівництво партії «Слуга народу» не звернуло на це увагу і дало можливість пройти такому кандидату залишається під питанням. А він спокійно продовжує зливати свою виборчу кампанію.

Нагадаємо, керівник ГФС Власов написав заяву про звільнення після призову Зеленського.