Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Виборчий треш" у Києві: як підкуповують людей і чому цьому присвятили виставку

У Національному музеї історії України відкрилася незвичайна виставка, присвячена виборчому процесу в нашій країні. Адже напередодні кожних виборів між кандидатами розгортається жорстке протистояння, більше схоже на комічне шоу.

Формат виставки відрізняється від музейних інсталяцій, що приїлися. На 4 поверсі Національного музею історії України розмістили стенди з прикладами передвиборної агітації, якою користувалися депутати в різні періоди історії нашої країни. Організатори навіть придумали кілька спеціальних термінів, що характеризують тип агітації і кандидатів. Інформатор побував на відкритті експозиції, щоб розповісти про неї докладніше вам.

Не складно здогадатися, чому виставку відкрили саме зараз. На носі парламентські вибори, і з допомогою виставки організатори вирішили показати еволюцію передвиборної агітації в Україні від часів здобуття незалежності до теперішнього часу. За словами організаторів експозиції, в передвиборних перегонах спостерігається сумна тенденція: все більше тексту і спроб підкупу виборців, але все менше сенсу.

Ідея створення виставки належить організації "Чесно «і проекту»вибори вибори". На виставці є буквально все: від секонд-хенду народних депутатів до першої передвиборчої програми В'ячеслава Чорновола.

Кожному періоду присвячений окремий стенд. Відвідувачі можуть побачити комічні агітаційні плакати з різних областей, «Джинсу» — заголовки та агітаційні статті, опубліковані в ЗМІ, способи агітації, приміром використання дітей і багато іншого. Окремий пласт присвячений «Гечкосейству». Цей термін поки існує неформально. "Гречкосійство" уособлює найпоширеніший і комічний підкуп виборців — за гречку.

Виставка працюватиме весь липень, тому радимо і Вам відвідати незвичайну експозицію. І як би не смішили нас спроби депутатів отримати більшу кількість голосів, це все ж сміх крізь сльози. Адже будь-яка передвиборна компанія в Україні перетворюється на чергове шоу. Організатори сподіваються, що «Виборчий треш» нагадає людям про провокації, на які краще не вестися і віддавати свій голос обдумано.

Скоро в Україні відбудеться значуща для майбутнього країни подія — парламентські вибори 2019. Дана тема, як і вибори Президента, кишить резонансами і гучними заявами. Так, до Верховної Ради балотується шоумен Сергій Притула. Ведучий заявив про це на своїх офіційних сторінках. Також на статус депутата претендує музикант Святослав Вакарчук. А нещодавно аналогічною заявою всіх ошелешив ведучий Євробачення в Україні Олександр Скічко. Де: вулиця Володимирська, 2

Коли: з 5 липня по 5 серпня

Ціна: вхідний квиток дорослий-30 гривень, шкільний / Студентський / Пенсійний-20 гривень, сімейний (до 5 осіб) - 60 гривень.

Анна Майзель

Фото, відео: Сергій Бумер