Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Відверто: Ірина Шейк вперше прокоментувала розставання з Бредлі Купером

Тепер причини розставання найкрасивішої пари західного шоу-бізнесу трохи прояснилися

Про розставання Ірини Шейк і Бредлі Купера стало відомо трохи більше місяця тому, проте лише зараз модель вперше дала коментарі з цього приводу. Так, в інтерв'ю журналу Harper's Bazaar зірка, якій Купер так і не зробив пропозицію руки і серця, розповіла, що завжди вірила і продовжує вірити в шлюб. «Чи вірю я в шлюб? Звичайно. Я не з тих, хто виступає проти нього», – зізналася вона.

Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від irinashayk (@irinashayk) 11 Лип 2019 о 5:59 PDT

Крім того, модель зазначила, що у відносинах сторони не завжди отримують те, чого очікують, однак це не означає, що не варто намагатися побудувати відносини з кимось, хто тобі дійсно подобається.

Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) 11 Лип 2019 о 5:32 PDT

«Я вірю, що якщо ви когось любите, то зможете розставити пріоритети», – зазначила Ірина, маючи на увазі, швидше за все, екс-коханого, який віддалився від родини з-за роботи над фільмом «Зірка народилася».

Що ж, здається, що тепер причини розставання найкрасивішої пари західного шоу-бізнесу трохи прояснилися. Сподіваємося, що ця ситуація допоможе зробити зіркам роботу над помилками і уникнути їх у таких відносинах.