Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Викрадення, заручники і поліція: TamerlanAlena представили кліп «Не йди додому»

Український RB дует TamerlanAlena презентував екшн-кліп на пісню «Не йди додому». Творці назвали його «історією двох закоханих авантюристів».

За сюжетом кліпу, TamerlanAlena викрадають вертоліт, яхту і роллс-ройс, а потім тікають від поліції.

"На зйомках у нас іноді виникало відчуття втрати реальності, і наші злочини і пагони здавалися справжніми. Ми отримали таку дозу адреналіну, немов дійсно вкрали яхту, взяли в заручники капітана і поїхали подалі від усіх!» - поділилися враженнями артисти.

Кліп знімав режисер Олексій Остров. Він вже працював з TamerlanAlena на зйомках відео для пісень «Наші міста», «Потоки вітру», «Якщо що, набирай», «Возврата.Net».

Одна з ролей дісталася синові артистів Тимуру. У зйомках брали участь стендап-комік Дядя Жора, телеведучий Максим Юрченко, фронтмен групи DETACH Олексій Веренчик і актриса серіалу «Школа» Ольга Шевченко.

Цієї осені TamerlanAlena відзначають 10-річчя творчості. Ювілей відзначать туром по США і виходом нового, вже четвертого альбому.