Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Винахідлива білка використовувала моторний відсік Kia Sorento для зберігання горіхів (фото)

Кумедна історія сталася в Піттсбурзі (штат Пенсільванія, США). Білка вирішила використовувати моторний відсік Kia Sorento для зберігання своїх припасів. Однак її схованку було знайдено.

Американка і Піттсбурга в штаті Пенсільванія (США) спокійно їздила на своєму авто Kia Sorento. Проте в якийсь момент жінка помітила, що машина видає дивні звуки, що доносяться з моторного відсіку, а в салоні з'явився запах гару. Заглянувши по капот машини, жінка прийшла в шок. Як виявилося, моторний відсік її машини винахідлива білка використовувала для зберігання своїх припасів. Про цей випадок повідомляє сайт avtoblog.ua.

Повідомляється, що в схованці, облаштованому білкою під капотом авто, зберігалося близько двох сотень волоських горіхів і багато моху. Жінка покликала на допомогу свого чоловіка, щоб очистити моторний відсік від сторонніх предметів. Після цього вони відправили машину на СТО.

Ось так бідна білка позбулася всіх своїх припасів, заготовлених на зиму. Втім, можливо, винахідливий звірятко має не один тайник, а кілька. Можливо, хтось із сусідів незабаром виявить новий склад горіхів і моху в своєму авто або в іншому не менш несподіваному місці.

Як повідомлялося раніше, вчені назвали домашнього вихованця, який може продовжити життя своєму господареві. Хто це, читайте за посиланням.

також писав, що в Криму б'ють на сполох: мавпи з місцевих лісів не переживуть заморозки. Як врятувати тварин?

Підписуйтесь на наш Twitter