Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Влада анексованого Криму планує переговори з Україною з приводу водопостачання

Російська влада анексованого Крим намір ініціювати переговори з українською владою, щоб просити пустити на півострів воду з річки Дніпро. Про це передає РБК-Україна з посиланням на росСМИ.

Відзначається, що планується звернутися до керівництва РФ з проханням ініціювати переговорний процес з Україною "про пропуск на півострів вод річки Дніпро, яка бере свій витік в Росії".

"Ми хотіли б просити допомогти почати зондаж, може бути, переговорний процес з українською стороною про те, щоб вони нашу воду пропускали в Крим. Це не вода річки Дніпро, яка належить Україні, це наша вода, що йде з території РФ", - сказав заступник голови Ради міністрів - постпред Криму при президентові РФ" Георгій Мурадов.

Зазначимо, Крим почав відчувати проблеми з водопостачанням у квітні 2014 року. У найбільш складній ситуації опинилися східні і північні регіони півострова - Джанкойський, Красноперекопський і місто Армянськ, де спостерігається засолення підземних вод.

Нагадаємо, в окупованому Росією Криму половина жителів Керчі залишилися без води. У місті зупинена робота всіх насосних станцій через те, що в ніч на 12 серпня сталися дві аварії - на каналізаційній насосній і на водоочисній станції.

У вересні 2018 року Міністерство з питань тимчасово окупованих територій повідомило, що відновлення подачі води в Крим можливе після визнання Російською Федерацією факту анексії українського півострова.