Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Власник "Буковеля" нардеп Шевченко побудує в Карпатах біатлонний комплекс за 148 млн грн

ТОВ "ПБС", підконтрольна власникові гірськолижного курорту "Буковель" народному депутату Олександру Шевченко, почне будівництво біатлонного комплексу за 148 млн грн в селі Поляниця на Прикарпатті. Про це повідомляється в системі "Прозорро".

Згідно з інформацією про предмет закупівлі, переможець тендеру в поточному році придбає і змонтує обладнання, виконає вертикальне планування, побудує асфальтовану лыжероллерную трасу, підпірну стінку стрільбища, кабельні електролінії.

Також будуть побудовані водопровідні та каналізаційні мережі, системи засніження на біатлонній трасі, автомобільний тунель під лижо-роллерної трасою, міст для автомобілів і лижо-роллерної траси шириною 14 м, залізобетонний міст і щебеневе підставу автомобільної дороги.

За інформацією ЗМІ, Івано-Франківська компанія "ПБС" контролюється народним депутатом Олександром Шевченком. Також у тендері брали участь ТОВ "Полтавабудцентр" та ТОВ "Автомагістраль-Південь" з Одеси.

Стартова ціна проекту становила 153,2 млн грн, але під час аукціону переможець знизив ціну на 3%.

Як повідомлялося, у Голосіївському районі Києва планують звести лижероллерну трасу для біатлону КДЮСШ № 15.