Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Володимир Зеленський пообіцяв забезпечити переселенців житлом і роботою

Президент Володимир Зеленський під час прес марафону 10 жовтня, відповідаючи на запитання газети «Факти» повідомив, що знає, як вирішити проблеми вимушених переселенців з Донбасу та Криму.

«Ми повинні забезпечити переселенців житлом. Ми або домовляємося про це із забудовниками, або надаємо житло в лізинг (оренду з правом викупу - авт.). Такий варіант може підійти тим, хто має доходи або займається бізнесом. Переселенці, у яких нічого немає, повинні отримати житло безкоштовно», - розповів журналістам Володимир Зеленський.

Він зазначив, що такі заходи хоча і є дуже дорогими, проте в цілому здійснити їх можна. «Ми повинні зустрічатися з мерами, губернаторами, ключовими гравцями в будівельному бізнесі. Повинні сісти з ними і сказати – «дорогий мер, на тобі – сто тисяч квартир, а от на тобі – 10 тис. квартир», - поділився планами президент.

Також В. Зеленський зазначив, що переселенці мають бути забезпечені роботою. «Потрібно дати людям працювати, треба працевлаштовувати їх», - заявив журналістам президент.

При цьому він зазначив, що реалізація даних планів під питанням, оскільки вона може бути не сприйнята місцевою владою. «Є проблема – некерованість мерів. Немає спільної позиції і з обласними радами. Деякі з них вже зараз беруть участь у протестах», - зазначив В. Зеленський.

За словами президента, для того, щоб втілити в життя плани щодо переселенців, його політичній силі потрібна перемога на місцевих виборах. "Якби пройшли місцеві вибори, я б за рік все це зробив. Я б розумів, що є з кого питати. Будуть нові люди, професійні або не дуже, але я б знав з кого питати. А як говорити з мерами, які сьогодні, м'яко кажучи, не підтримують ні мене, ні нашу політику?",- розповів журналістам В. Зеленський.

Нагадаємо, що під час спілкування з пресою, відповідаючи на питання SUD.UA Володимир Зеленський розповів, чому потрібно замінити українських суддів, і навіщо потрібна нова судова реформа.