Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Waymo протестує безпілотні автомобілі на дорогах Каліфорнії: в них не буде водія

Компанія Waymo почне тестування автопілотованих машин без інженерів, які можуть перехопити управління в разі збою системи. Випробування пройдуть в Каліфорнії — про це стало відомо з листа, який компанія розіслала частини клієнтів.

Перші випробування Waymo збирається проводити тільки біля своєї штаб-квартири. Однак через кілька місяців їх машини виїдуть на дороги загального користування.

Лист з анонсом компанія розіслала клієнтам, які користуються додатком Waymo One. Крім того, повідомлення отримали клієнти, які дали згоду на випробування нових технологій Waymo One. Компанія вибрала Каліфорнію, так як це "найбільш підходящий штат для коректної роботи лідаров (LIDAR - ред.)".

ТОП-5 найдоступніших автомобілів з автоматичною коробкою передач

У грудні компанія запустила Waymo One — комерційний сервіс самообслуговування автомобілів. Тепер же клієнти, до яких приїде автомобіль без водія, будуть попереджені про це заздалегідь. Після поїздки клієнтів попросять детально відрецензувати поїздку і розповісти зіткнулися вони з будь-якими проблемами.

Waymo поки не розкриває конкретну дату запуску і кількість автомобілів, які будуть тестуватися. Вони обіцяють надіслати клієнтам окремий лист з інформацією про це.