Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Яхно: Немає жодного політика в Україні, який не хотів би закінчення війни в Україні

Російська Федерація йде на дрібні економічні поступки, і це не є добре. Про це заявила політолог Олеся Яхно в ефірі спеціального ток-шоу "Українського формату" на телеканалі NEWSONE.

"Відповісти на питання, добре це чи погано, що Росія скасувала заборону на транзит через РФ українських товарів, точно не можна. Потрібно дивитися на кінцевий план Росії. А він полягає в тому, щоб Україна відмовилася від Криму і на умовах РФ прийняла назад Донбас. При цьому вони йдуть на дрібні економічні поступки", - сказала вона.

За її словами, всі хочуть закінчення війни в Україні. Немає жодного політика в Україні, який не хотів би цього. Але не менш важливо, який Україна вийде з війни як зовні, так і внутрішньо.

Облігації в телефоні замість депозиту. Чи допоможе нова стратегія боротьби з держборгом розбагатіти на ОВДП

[дивитися також]

"Тому чекаємо поки Зеленський і партія сформулюють свою зовнішню політику по пунктах", - сказала Яхно.

Як повідомляв NEWSONE раніше, політолог Олеся Яхно заявила, що плани президента України Володимира Зеленського про відновлення інфраструктури Донбасу неможливо втілити, поки в країні йде війна