Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Як переселенцям підписати декларацію з лікарем та отримати медичні послуги: Інструкція

Громадяни України, іноземці, особи без громадянства, які постійно проживають на території України, та особи, які визнані внутрішньо переміщеними або особами, які потребують додаткового захисту, мають право обрати свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Для цього необхідно зробити п'ять наступних кроків:

Крок 1: вибрати медичний заклад або лікаря-сімейного лікаря, терапевта або педіатра-незалежно від місця реєстрації. Онлайн-мапа медичних закладів з переліками лікарів доступна по посиланню.

Крок 2: записатися на прийом по телефону, онлайн або в реєстратурі медустанови.

Крок 3: Прийти на прийом в призначений час, взявши з собою:

Паспорт*

** фізичні особи, які за релігійними переконаннями відмовилися від ідентифікаційного коду і мають відповідну позначку в паспорті, надають тільки паспорт.

Крок 4: отримати смс-код і повідомити його лікаря (реєстратора або медсестри), який внесе ваші дані в електронну систему охорони здоров'я.

У разі, якщо у вас немає мобільного телефону, копії ваших документів будуть відскановані і додані до декларації в електронній системі.

Крок 5: власноруч підписати два примірники вашої декларації, уважно перевіривши дані, введені лікарем. Один екземпляр залишається в медустанові, другий-у вас.

Тепер у вас є свій лікар!

З усіх питань можна звертатися до національної служби здоров'я за телефоном-1677.