Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Як просувається ремонт одеської інфекційної лікарні

Триває реконструкція одеської інфекційної лікарні на вулиці Пастера. На сьогоднішній день здійснюється Капітальний ремонт корпусів «ж», «З» І «К». За проектом реконструкції приміщення старої пральні та харчоблоку будуть перебудовані в нові корпуси з боксами і маломісними палатами, що дозволить ізолювати пацієнтів з різними діагнозами і підвищить комфорт хворих.

Після закінчення ремонтних робіт в нових корпусах розташуються центральне стерилізаційне відділення і молочна кухня. Також туди будуть переміщені дитячі відділення, щоб приступити до ремонту Валиховского корпусу.

Також у лікарні проводять заміну систем водопостачання, каналізації та електромереж. В найближчому майбутньому буде відкрито нове приймальне відділення, для якого департамент охорони здоров'я Одеської міської ради придбав нове медобладнання та меблі.

Нагадаємо, на сесії міськради, що відбулася у червні цього року, депутати схвалили рішення про взяття в державному "Ощадбанку" кредиту на мільярд гривень - на комунальні та інфраструктурні проекти. 332 мільйони з цієї суми було вирішено виділити на реконструкцію Одеської клінічної інфекційної лікарні на вулиці Пастера з реставрацією історичного Напівциркульного корпусу, будівництво нових інженерних мереж і т. д.

Фото: www.omr.gov.ua