Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Японський художник створює неймовірних тварин з повітряних куль

Використовуючи тільки повітряні кулі, художник утримується від використання яких-небудь додаткових матеріалів, таких як маркери або клеї, – тільки «спритність рук» і нічого більше. Дивовижні гумові істоти перетворюються в хитромудрі тварини форми від мавп і папуг до комах і раків-відлюдників.

Мацумото формує повітряне сировину, щоб імітувати унікальні кінцівки, шипи і вусики з широкого арсеналу тварин. Витончені силуети птахів і комах з їх текстурними экзоскелетами часто з'являються у творчості художника, але він також займається скульптурної флорою, включаючи латаття і кактуси, а також «ліпить» з повітряних куль інші істоти від ссавців до личинок.

Японський повітряна кулька творить чудеса-деякі з найскладніших скульптур з від колючих ігуан до палаючих морських істот подані Мацумото, як справжні. Схоже, автор не фантазує над конфігураціями в стилі фауни і флори, а копіює життєві форми, щоб правдиво тлумачити їх, використовуючи тільки повітряні кулі.

Але це не справжні тварини, це насправді повітряні скульптури тварин і комах, і вони настільки реалістичні, що зводять нас з розуму. Якщо ви натрапите на проекти, які включають ящірку, буйвола і восьминога, ви можете подумати, що вони живі. Наприклад, його вражаюче реалістичні Мавпа і папуга приголомшливо розумні.

Масаеши Мацумото, японський художник, не займається традиційними формами «собака-кролик-квітка», його роботи включають в себе безліч тварин, рослин і фігур з повними повітряними кулями і великою кількістю затяжок без клею додаткових засобів кріплення.