Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"З дітей починається наше місто": одесит перетворив свій двір в спортзал, - ФОТО

В одному з одеських дворів мешканець будинку безкоштовно проводить тренування для дітей. Артур мріє, що в їхньому дворі облаштують гідний спортивний майданчик, на якому могли б займатися хлопці.

Про це в співтоваристві "чорний список Одеса" в Facebook Валерій Чигидин.

"Герой поста - Артур. Людина абсолютно безкоштовно тренує дітей з двору, так як вважає, що саме з дітей починається наше місто. Розуміючи, що у багатьох батьків немає грошей на секції і зал - Артур взяв все на себе.  Дізнавшись про цю соціальну ініціативу, не зміг залишитися осторонь, завіз води для їх тренувань. В ідеалі хлопці мріють про більш комфортне місце для тренувань та інвентарі. Може хтось із небайдужих одеситів захоче допомогти Артуру в його починаннях", - написав Валерій Чигидин.

Пізніше в коментарях до публікації відгукнувся і сам Артур і подякував за схвальні відгуки.

"Я як і більшість людей: є свій мінуси і плюси. Головне-людиною залишатися. Живу на першій фонтану, майданчик знаходиться на вулиці Семінарська, це територія інституту. Хотілося б, щоб і у нас на районі була гідна спорт майданчик", - написав Артур.

Нагадаємо, раніше 048.ua розповідали про те, що дивитися на ОМКФ-2019: день другий.