Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

З Росією — війна, Путін — не посередник: Портников жорстко відповів на розмову Зеленського з Путіним

Президенту Володимиру Зеленському після його розмови з російським лідером Володимиром Путіним вказали на те, що Російська Федерація відповідає за бойові дії на Донбасі, а не є посередником між українцями і «тією стороною».

Про це заявив відомий український журналіст Віталій Портников, який записав відеозвернення і розмістив його в соціальних мережах.

«Не маю нічого проти контактів, коли мова йде про встановлення миру чи перемир'я на окупованих Росією територіях Донбасу. Але я вважаю абсолютно не допустимим, щоб до Путіна продовжували ставитися, як до посередника, який може вплинути на „ту сторону“. Росія відповідає за всі бойові дії на Донбасі», — зазначив Віталій Портніков і додав, що Зеленський повинен говорити з Путіним як з людиною, відповідальним за загибель українців.

За словами журналіста, на Донбасі — не повстання і не «конфронтація з тією стороною», а окупація. "Прихильникам Зеленського слід зрозуміти, що Путіну не потрібен світ з Україною. Він почав війну, щоб вона закінчилася поразкою нашої країни», — додав журналіст.

вікно.fbAsyncInit=function () {FB.init ({appId: "201040317082879", autoLogAppEvents: true, xfbml:true, версія: "v2. Дев'ять"})

Як раніше повідомляли «ФАКТИ», пропозиція Зеленського Путіну "вплинути на той бік" викликала шквал критики в Україні.