Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

За гроші уряду Великобританії в передмісті Білої Церкви чистять річку Кам'янку

В селі Фурси за рахунок Міністерства розвитку навколишнього середовища Великобританії продовжують чистити річку Кам'янку. Відповідний грант Фурсовская громада виграла в 2005 році. Після підготовки необхідної документації роботи з розчищення були розпочаті в 2018 році.

Про це KV стало відомо з повідомлення Gazeta.ua.Підписуйтесь на новини “КиевVласть”

“Річка тече в межах села Фурси, її протяжність 112 кілометрів. Чистить Державне агентство водних ресурсів України. За минулий рік витратили три мільйони гривень, виконали 30 відсотків робіт. В цьому році закінчимо. Тракторами почистимо поглиблені місця, обвалені береги і повалені дерева. Витратимо чотири мільйони гривень", - повідомив голова Фурсівської ОТГ Микола Фурсенко.

У повідомленні говориться, що планується облаштувати пляж і захисні смуги, вже розчистили 20 орендованих ставків.

Відомо, що Фурси - село, центр сільської ради, до складу якої входить село Чмировка. Розташоване село в 6 км від Білої Церкви. Територія села становить 4,4 тис. га.

Нагадаємо, що жителі Дарницького району продовжують скаржитися на знищення озера Підбірна. Через півроку після засипання берегів озера силами працівників КП "Плесо", кияни виявили, що біля будівництва ЖК "Рів'єра-3" русло озера звузилося в 3 рази. Як і півроку тому, зміна берегової лінії добірної виявилася вкрай вдалою для забудовника житлового комплексу-ТОВ "Статус Строй-Прайм".

КиевVласть