Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

За призначення харківського губернатора борються клани – Зеленський

У Президента України дві кандидатури на посаду голови ХОДА.

Прізвища кандидатів на посаду губернатора Харківщини Володимир Зеленський під час прес-марафону не назвав. Як передає МГ "Об'єктив", про це повідомляє UA:Харків.

«Знаєте, що відбувається? Як тільки я кого-то починаю розглядати, ось зараз з Харковом. У мене там дві кандидатури. Тільки я починаю розглядати, стільки бруду відразу починають виливати на людину — місцеві, не місцеві, будь-які засоби масової інформації. Тому що клани борються, не хочуть втратити нічого», - повідомив Зеленський.

Нагадаємо, що Кабмін не схвалив кандидатуру Кучера на посаду голови ХОДА. Зміна рішення була викликана якимось СМС, яке отримав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Раніше повідомлялося, що Світлична претендує на посаду заступника секретаря РНБО.

Нагадаємо також, що Зеленський не підтримуватиме на виборах Кернеса. "Слуга народу" не підтримає на місцевих виборах мерів трьох міст – Одеси, Харкова та Дніпра.

Зеленський також підкреслив, що обіцяв перезавантаження влади, тому нова команда "готуватиме міцних людей як альтернативу".