Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Забіги, екскурсії та святкування Дня захисника. Що чекає маріупольців на вихідних

Попереду маріупольців очікує 3 дні вихідних. Для когось це привід розслабитися і полежати на дивані, для когось можливість зайнятися домашніми справами. Але а для тих, хто не хоче всі вихідні байдикувати ми підготували традиційну афішу заходів.

Пробіжка

У суботу, 12 жовтня, о 08.00 у Театральному сквері стартує пробіжка. Учасники забігу попрямують до моря, де зроблять невелику зарядку. Цей вид розваги підійде любителям активного відпочинку.

Екскурсія

Ті, хто любить більш спокійний відпочинок, на вихідних в Маріуполі пройдуть відразу три екскурсії, організовані в креативному прастранстві "Вежа". Так, у суботу о 16.00 відбудеться екскурсія «Історична прогулянка». Учасників відправлять у подорож по місцях творінь архітектора Віктора Нільсена (будинок з левами, будинок з плачучими німфами і інші не менш романтичні будівлі) і познайомлять зі скульптурами, на створення яких надихнув образ творця водонапірної башти. Екскурсія платна.

У неділю, 13 жовтня, в Маріуполі пройде відразу дві екскурсії. О 14:00 відбудеться експрес-екскурсія для гостей міста, для тих хто давно не був у краєзнавчому музеї, музеї народного побуту та у художньому музеї їм. А. І. Куїнджі. Екскурсія складається з відвідування музеїв і пішохідної прогулянки по вулиці Георгіївській.

Історія міських вулиць цікава і сповнена особистих історій людей, що колись жили на цих вулицях. Прогулянка західним кордоном історичного Маріуполя познайомить з древніми вулицями міста, їх історією та загадками. Ця екскурсія стартує о 16.00.

День захисника України

У понеділок, 14 жовтня в Маріуполі відбудеться масштабне святкування Дня захисника України.

В 11.00 біля пам'ятника Воїнам, які віддали своє життя за Україну, (Міський сад) відбудеться урочистий мітинг, присвячений Дню захисника України.

В 11.30 в Міському саду стартують гуляння. В програмі свята: виставка військової техніки, тематична виставка від майстрів народного побуту, майстер-класи від бібліотек міста патріотичного спрямування, виставка картин юних художників міста Марії, спортивна локація «Нащадки вільних козаків», історична реконструкція «Перехрестя епох» і виставка «Славне козацтво» від Маріупольського краєзнавчого музею».

А о 12.00 відбудеться легкоатлетичний забіг до Дня захисника України. Старт від Театральної площі.

Спорт

Крім того, на вихідних очікується безліч спортивних заходів.