Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Запланований капремонт траси Київ-Одеса

Уряд України проводить переговори з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) про отримання фінансування капітального ремонту автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса.

Про це повідомило Державне агентство автомобільних доріг України.

Інвестиційний проект " Покращення транспортних коридорів в Україні» має на меті покращення транспортно-експлуатаційного стану траси М-05, а також будівництво Північного об'їзду Львова. У рамках реалізації проекту передбачається зокрема капітальний ремонт автомобільної дороги М-05 Київ - Одеса на ділянці, 143 – 466 км

Люди, що мешкають поблизу траси, при будівництві та ремонті дороги можуть позбутися своїх будинків, земельних ділянок, врожаю.

Про це сказано в проекті Рамкового документа з політики переселення (РДПП), підготовленого Державним агентством автомобільних доріг України.

Метою документа є врахування потреб осіб, які зазнають негативного впливу від реалізації проекту відповідно до національного законодавства, стандартів ЄБРР та ЄІБ.

«На дату підготовки цього РДПП, проект будівельних робіт знаходиться в стадії розробки і неможливо визначити бюджету для викупу землі, розмір компенсаційних виплат і реалізацію пом'якшувальних заходів», - зазначено в документі.