Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Запорізькі депутати мають намір просити керівництво «Автомобільних доріг України» прибрати «дорожніх» чиновників

На найближчій сесії обласної ради буде винесено питання про визнання незадовільною роботи тимчасово виконуючого обов'язки директора ДП «Запорізький облавтодор» Андрія Коцура та голови обласної Служби автомобільних доріг Андрія Івко.

Ініціатором цього проекту рішення виступає департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації. Чиновники ставлять в провину головному «облавтодоровцу» низьке освоєння коштів на ремонт і реконструкцію доріг, а чолі Саду – затягування термінів роботи над коригуванням проекту реконструкції багатостраждального мосту через річку Дніпро і не повне освоєння грошей від «митного експерименту».

За інформацією ОДА, минулого року встигли освоїти держсубвенцію на дороги місцевого значення тільки на 30% і в результаті «втратили» майже 21 мільйон гривень. Також проблемним залишається питання щодо розрахунків підприємства з робітниками. Борг по зарплаті перед співробітниками «Запорізького облавтодору» на сьогодні становить 4,4 мільйона гривень.

- Через неефективні управлінські рішення керівника ДП "Запорізький облавтодор" Андрія Коцура підприємство залишається у скрутному фінансовому становищі, яке посилюється з кожним днем. Крім цього, створюється реальна загроза виконання відповідних дорожніх робіт на автодорогах загального користування Запорізької області, і, як результат, непередбачувані соціальні наслідки з загостренням майже у всіх сферах життєдіяльності області, - йдеться в проекті тексту звернення депутатів до ДАК «Автомобільні дороги України».

Аналогічна формулювання міститься в проекті рішення щодо Андрія Ївка.

Юридичне управління виконавчого апарату облради підготувало свої зауваження до «кадрового» питання департаменту інфраструктури, де зокрема звернули увагу народних обранців, що облрада не має повноважень якось оцінювати роботу «Облавтодору» або «Служби автомобільних доріг», оскільки це не їх структурного підрозділу. Більше того, чиновники з ОДА не доклали жодних документів, що підтверджують «неефективну роботу дорожніх чиновників. У разі порушення трудових прав керівників цих відомств, облрада потенційно може нести відповідальність у суді за прийняття такого рішення.

Нагадаємо, що сьогодні також стало відомо, що Костянтин Бриль написав листа на ім'я Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому скаржиться на незадовільну роботу голови Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрія Івко.