Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Запорізький курорт увійшов до трійки найпопулярніших місць відпочинку в Україні

"Ми проаналізували запити українських користувачів зі словами "відпочинок в.../відпочинок в..." за останні 3 місяці і з'ясували, про яких країнах і курортах найчастіше питають українці в Google", – наголошується в звіті компанії "Google Україна".

Серед українських курортів цього року користувачі "Google Україна" найчастіше шукали варіанти відпочинку в Бердянську, Карпатах та Одесі.

Також в першу десятку популярних напрямків для відпочинку в Україні за пошуковими запитами увійшли: Кирилівка, Затока, Генічеськ, Лазурне, Крим, Залізний Порт і Урзуф.

Що стосується найбільш популярних напрямків для відпочинку за кордоном трійка лідерів не змінилася з минулого року – лідирує Туреччина, на другому місці за популярністю Єгипет, а на третьому – Болгарія. Крім того, в порівнянні з минулим роком, в першій десятці два новачки: Чорногорія та Іспанія.

Крім трійки лідерів в топ-10 популярних напрямки для відпочинку українців за кордоном увійшли: Грузія, Кіпр, Греція, Чорногорія, Хорватія, Туніс та Іспанія.

Джерело: Інтерфакс-Україна