Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Зарплата не влаштовує". Зеленський заявив про складну ситуацію з призначеннями голів ОДА

Президент України Володимир Зеленський сказав, що є кандидати, які погоджуються бути головою обласної державної адміністрації, за умови, що будуть заробляти "як можуть".10 жовтня під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський сказав, що у нього проблеми з призначеннями голів обласних державних адміністрацій, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

"Така складна ситуація з губернаторами! Я вам не можу навіть... Без будь-якого впливу. Мені показують одного-двох людей на область, які хочуть бути губернаторами. Ніхто не хоче, ніхто не може, всі кажуть: нас така зарплата не влаштовує", - сказав він.

Він додав, що деякі погоджуються, але за умови, що будуть заробляти "як можуть".

"Я не хочу навіть розмовляти з такими людьми, тому я знаю, що це відповідальність. І це моя проблема губернатори. Я знаю", зазначив президент.

Він запевнив, що найближчим часом голови обласних адміністрацій будуть призначені.

"Як тільки я починаю розглядати когось на посаду губернатора, відразу стільки бруду ллється на цю людину. Ось така ситуація з Харковом. Там у мене дві людини. Бруд ллють всі: місцеві, не місцеві, ЗМІ. Тому що, клани борються, вони не хочуть нічого втрачати. У Сумах у мене є тільки один хлопець [кандидат]", додав Зеленський.