Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Завдав безліч ударів і кинув помирати: чоловіки влаштували бійню в Харківській області

Лозівський міськрайонний суд визнав винним раніше судимого 23-річного місцевого жителя у скоєнні крадіжки та нанесенні тілесних ушкоджень спричинили смерть. За це молодий чоловік проведе за ґратами 7,5 років.

Правда, сторона звинувачення наполягала на більш суворому покаранні – 8,5 років. На даний момент вирішується питання про внесення апеляційної скарги, повідомили в прокуратурі Харківської області.

Згідно з матеріалами справи, наприкінці червня 2018 року зловмисник прийшов у гості до літнього товариша. Обидва раніше були судимі. Вони дружно випивали, поки не прийшов час похвалитися своїми життєвими досягненнями». Обмін тюремними спогадами колишніх в'язнів переросли у з'ясування стосунків.

Намагаючись довести свою перевагу, гість накинувся на власника житла з кулаками. Хлопець його бив до тих пір, поки опонент не впав. Після чого настав чоловікові на руку, щоб той не смикався, і почав добивати палицею.

В цілому злочинець завдав власнику будинку не менше 17 ударів. Потім він замкнув потерпілого в його ж власному будинку, щоб той не зміг покликати на допомогу, і пішов. Через кілька годин чоловік помер.

Вже вночі злочинець повернувся на місце злочину: нібито він там забув якісь речі і хотів їх забрати. Але разом з ними молодий чоловік прихопив з собою кілька мобільних телефонів, пневматичну рушницю і будівельний фен. Все це належало померлому.