Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Збирає кубик Рубіка: в Україні розробили функціональний електронний протез руки

В Україні розробили функціональний електронний протез руки.

Про це повідомляють Факти.

учасниця команди українського стартапу, який створив власний біонічний протез, Ганна Белеванцева з Києва розповіла: «Потреба в таких протезах велика. Два роки тому ми поставили перед собою мету створити сучасний біонічний протез, який був би значно дешевше закордонних і перевершував їх за своїми характеристиками. І ось тепер прототип повністю готовий до клінічних випробувань. З урахуванням їх результатів приблизно через місяць плануємо представити готовий до використання протез. Його створила команда з п'яти осіб".

Про те, що вийшло, Анна сказала так: «У команди наших інженерів був шанс створити більш досконалий протез із застосуванням самих передових технічних новинок. Вони з цим завданням впоралися. Домоглися, наприклад, того, що кожен палець протеза може рухатися самостійно (в моделях конкурентів такого немає). При цьому вартість нашого виробу — від шести до дванадцяти тисяч доларів. Тобто більш ніж в чотири рази дешевше, ніж у конкурентів.

Важливо відзначити, що ми регулярно консультуємося по скайпу або телефону з протезистів з США, Канади, Польщі. А також з їх українськими колегами та лікарями, які мають досвід роботи з пацієнтами, у яких є біонічні протези. В Україні ними забезпечені приблизно 15 ветеранів АТО».

Нагадаємо, модель із США використовує золоті протези для ніг.