Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський назвав Рябошапку "товаришем, якому не може наказувати"

Президент України Володимир Зеленський пояснив свої слова з розшифровки телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом 25 Липня про майбутнього генерального прокурора України Руслана Рябошапка, якого він назвав "своєю людиною".

"Мій товариш (генпрокурор Рябошапка – Ред.), це правда, мій товариш. Вся моя команда – це мої люди. Вони не моя власність. Я їм не наказую, що робити. Вони пройшли довгий якийсь шлях, шлях виборчої кампанії", - сказав він журналістам на брифінгу в Нью-Йорку після своєї зустрічі в середу з президентом США Дональдом Трампом.

Зеленський зазначив, що Рябошапка не хотів йти на посаду генпрокурора. "Ви знаєте про це? Він не хотів. Так, він хотів працювати в Офісі президента, тому що ми завжди працювали однією командою, ці сім місяців", - вказав президент.

Як повідомлялося, згідно стенограмі телефонної розмови з Трампом від 25 липня Зеленський обіцяв президенту США, що новий генпрокурор України заново буде розслідувати справу компанії, пов'язаної з сином екс-віце-президента США Джо Байдена Хантером Байденом (Burisma – Ред), і попросив американську сторону надати додаткову інформацію для цього розслідування.

"Наступний Генеральний прокурор 100% буде моєю людиною, моїм кандидатом, який буде підтриманий парламентом і почне нове розслідування у вересні. Він або вона розгляне ситуацію, зокрема, щодо компанії, яку ви згадали в цьому питанні", - сказав Зеленський в телефонній розмові з Трампом, згідно опублікованій в середу Білим домом його розшифровці.

Нагадаємо, що раніше американські ЗМІ повідомили про тиск, який у телефонній розмові президент США Дональд Трамп нібито чинив на Зеленського для поновлення розслідування щодо сина кандидата в президенти від демократів Джо Байдена. І у Вашингтоні, і в Києві це заперечували.

Через це демократи запустили в Конгресі процедуру імпічменту президенту США.

Детальніше про скандал навколо бесіди Трампа з Зеленським ви можете дізнатися в статті "Імпічмент Трампу: чому через дзвінка Зеленському президента США можуть відправити у відставку" на нашому сайті.