Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський пообіцяв побудувати аеропорт у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону прокоментував будівництво аеропорту Дніпра

Зеленський зазначив, що він не відмовляється від своїх слів з будівництва аеропорту у Дніпрі. Для нього це пріоритетне питання.

«Я не знаю, чому так сталося з виділенням коштів в бюджеті. Можливо уряд перекинув їх на якісь інші потреби. Нічого не скасовується. У 2020 році ми будемо будувати аеропорт, і не тільки в Дніпрі», — зазначив президент України.

Зеленський заявив, що нинішній варіант бюджету не фінальний, так як останню версію документа президент погодить з прем’єром і міністром фінансів.

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі починається будівництво чергової частини об’їзної дороги. Про це у своєму Facebook повідомив радник прем’єр-міністра України Юрій Голік. За його словами, роботи розпочнуться на південному обході навколо міста з боку Запоріжжя.

За словами радника глави уряду, це «сумний довгобуд, кинутий« міцними господарськими »недобудованим».

Нагадаємо, наближається потужний тайфун, президент оголосив режим НС

А ще Politeka писала, що поліція евакуювала тисячі жителів Дніпра

Також Politeka повідомляла, що НП сталася в Одесі, примчали всі служби

Президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону прокоментував будівництво аеропорту Дніпра

Зеленський зазначив, що він не відмовляється від своїх слів з будівництва аеропорту в Дніпрі. Для нього це пріоритетне питання.

«Я не знаю, чому так сталося з виділенням коштів у бюджеті. Можливо уряд перекинув їх на якісь інші потреби. Нічого не скасовується. У 2020 році ми будемо будувати аеропорт, і не тільки в Дніпрі», — зазначив президент України.

Зеленський заявив, що нинішній варіант бюджету не фінальний, так як останню версію документа президент узгоджує з прем'єром і міністром фінансів.

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі починається будівництво чергової частини об'їзної дороги. Про це у своєму Facebook повідомив радник прем'єр-міністра України Юрій Голик.  За його словами, роботи почнуться на південному обході навколо міста з боку Запоріжжя.

За словами радника глави уряду, це «сумний довгобуд, кинутий «міцними господарськими» недобудованим».

Нагадавши, наближається потужний тайфун, президент оголосив режим НС

А ще Politeka писала, що поліція евакуює тисячі жителів Дніпра

Також Politeka повідомляла, що НП сталася в Одесі, примчали всі служби