Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський про авіасполучення з РФ: "це дивно, що потяги у нас ходять, а літаки не літають"

Як інформує Цензор.Ні з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ході прес-марафону з журналістами в четвер у Києві.

"Це дивно, що потяги у нас ходять, а літаки не літають. З-за цього банкрутують наші авіакомпанії. Дотаційними є, в принципі, авіарейси. І я можу чесно сказати, що ми можемо націоналізувати нашу велику компанію, і всі власники будуть тільки щасливі, щоб не платити по боргах. Але ми поки таке щастя їм не надамо", - сказав президент.

Зеленський вказав, що такий стан речей Україні невигідно, але "наші люди повинні цього хотіти".

Читайте на "Цензор.Ні": треба мати суїцидальний настрій, щоб запропонувати відновлення авіасполучення з Росією, - міністр Криклій

"Щоб робити такі кроки, потрібно зустрічатися, припиняти війну. Є один з важливих пріоритетів - просто припинити хоча б вбивати, стріляти. На жаль, цього поки не сталося", - зазначив він.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року Кабінет міністрів України ввів заборону на нерегулярні польоти в Росію. Це сталося після того, як народний депутат Юрій Бойко і політик, кум Путіна Віктор Медведчук злітали в Москву і провели там "переговори" з газових питань.