Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський розповів, що читає багато ЗМІ і потролив деякі вітчизняні видання

Президент України Володимир Зеленський розповів, що читає багато іноземних і вітчизняних ЗМІ, а також потролив деякі українські видання. Про це йшлося на прес-марафоні, який транслював телеканал "112".

Президент розповів, що у нього є окремі помічники, які відповідають за моніторинг іноземних ЗМІ. Трохи пізніше президент потролив деякі українські видання.

"Якщо я зараз щось скажу, я точно знаю, що там (в деяких виданнях - ред.) буде. Мало того, я знаю прізвища цих людей (журналістів, які пишуть про нього - ред.), я знаю з чого вони почнуть. Наприклад: Чому буде крах? Щоб уряд не зробив: Чому буде крах? Чому завтра долар впаде? Чому післязавтра не закінчиться війна? Чому буде велика газова криза? З-за кого ми втратимо країну? Яким чином це станеться вже найближчим часом? Все! Ар-ма-ге-дон", - прокоментував Зеленський ставлення деяких ЗМІ до політики чинної влади.

Також гарант розповів історію про те, як він відводив свою доньку на перше вересня в школу і потрапив в об'єктив журналіста. Зеленський додав, що йому не сподобалося, що його знімали. Президент вирішив поговорити з журналістом, щоб він не опубліковував відеозапис, адже Зеленський не хотів, щоб після цього його дочка ходила в школу з охороною. Однак відео все ж було опубліковано.

"Стежу за всім. Журналістів поважаю. Але хочу, щоб було трішечки особистого життя", - зазначив гарант.

Нагадуємо, що закінчився прес-марафон Володимира Зеленського, який тривав 14 годин. Лідер України відповів на більш ніж 500 питань.