Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський розповів, яка зустріч потрібна для закінчення війни на Донбасі

Зустріч глав чотирьох держав у» нормандському форматі " не відбулася 16 вересня через те, що у Росії не було часу для цього.

Про це під час прес-конференції заявив Президент України Володимир Зеленський, передає кореспондент ГолосUA.

«Щодо дат (зустрічі «нормандської четвірки» - ред.) – відстрочка і дати дійсно залежать від російської сторони, так як Франція, Німеччина та Україна були за дату 16 вересня, Росія не підтвердила цю дату. Не змогли - у них була зайнята ця дата. Вони так і сказали мені... Важко було домовитися з приводу «норманського формату» - з 2016 року його не було і було таке відчуття, що він не потрібен був влада». – розповів В. Зеленський.

Президент додав, що вважає за необхідне зустрітися з президентом Росії для того, щоб обговорити кроки для закінчення війни на Донбасі.

«Я зрозумів, що нам потрібно дивитися один одному в очі, зрозуміти, хто, що хоче і зрозуміти реальні кроки, коли і як ми можемо закінчити війну. Якщо ви цього теж хочете-давайте зустрічатися. Зустрічатися ми можемо в двох форматах. «Це «нормандський формат» і моя пряма зустріч з президентом РФ. Про цю зустріч прямий – ніхто не говорить, так як все проти. Я не знаю чи можлива вона, але вона повинна бути. Щоб закінчити цю війну. Зараз всі готові до "нормандського формату", - резюмував В. Зеленський.

Як повідомлялося, деяким українським журналістам з початку підтвердили акредитацію на зустріч з Президентом Володимиром Зеленським на прес-марафон, а потім її відкликали.