Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський відповів на питання про контроль Коломойського над держпідприємствами

Президент України Володимир Зеленський на прес-конференції 10 жовтня прокоментував ситуацію з призначенням головою в. о. правління "Центренерго" Віталія Потапенка, якого, за чутками, Коломойський завів в компанію, щоб встановити над нею свій контроль.

Відповідаючи на запитання журналіста "Країни" про те, чи відомо йому про ситуації, що склалася зараз, коли олігарх Ігор Коломойський і близький до нього екс-нардеп Євген Геллер активно заводять своїх людей на держпідприємства, Володимир Зеленський заявив, що читав про це.

"Я не знаю, що вони завели свою людину, крім того, що я читаю про це так само, як і ви. Щодо незалежності людини, яка сьогодні керує Центренерго - це питання до прем'єр-міністра України. Я можу запитати, чи незалежний це людина, хто його завів. Я не знаю цієї людини. Потапенко? Так, я бачив на нараді, сивий така людина, тобто молодий. Чи Хороший він фахівець? Питання до прем'єр-міністра. Щодо його звільнення. Якщо він не самостійний і щось не те робить, це теж до прем'єр-міністра. Я запитаю, це не проблема", - сказав Володимир Зеленський.

За його словами, за ситуацією в "Центренерго" він стежить тоді, коли постає питання про національну безпеку.

"Я стежу, коли мені кажуть, що у нас немає вугілля. Це вже питання безпеки, це питання до мене, я починаю всім дзвонити. І депутатам, і комітетам, і лідерам інших країн, тому що ми шукаємо альтернативні варіанти", - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, "Країна" докладно писала про те, хто зараз бере контроль в держкомпаніях і збиває ціну і описувала ситуацію з "Центренерго", яке можуть вже незабаром виставити на повторну приватизацію.

Також ми писали, що 10 вересня на офіційному сайті Офісу президента з'явилося знамените фото з Ігорем Коломойським. На цій зустрічі обговорювалося в тому числі питання "Центренерго" . При цьому саме того дня Кабмін не погодив призначення на посаду голови правління підприємства Віталія Потапенка. А після переговорів президента і олігарха Потапенко залишився в "Центренерго", правда, в статусі в. о.