Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський вимагає повторно розслідувати кожне самогубство в ЗСУ

Президент Володимир Зеленський зажадав від правоохоронних органів максимально оперативно і об'єктивно розслідувати кожен випадок, коли смерть військовослужбовця ЗСУ або Нацгвардії визнавалася самогубством. Про це повідомляє прес-служба АП.

Зеленський зустрівся з сім'ями військових, "які в різні роки загинули за підозрілих обставин і яких слідчі органи визнали самогубцями".

Члени сімей загиблих зазначили, що смерть їхніх рідних намагаються видати за самогубство, хоча, на їхню думку, це не так.

"Глава держави прийняв порушені питання під особистий контроль і дав відповідні доручення заступнику глави офісу президента України Руслану Рябошапці", - йдеться в повідомленні.

"Я буду вимагати від ДБР, Нацполиции, органів прокуратури та інших правоохоронних органів максимально оперативно і об'єктивно розслідувати загибель кожного воїна", - сказав Зеленський.

Зі свого боку Рябошапка запропонував найближчим часом влаштувати зустріч сімей з керівниками правоохоронних органів.

У жовтні 2018 р Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що з початку бойових дій в Донбасі через самогубства і умисні вбивства загинули майже 900 українських військових.