Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський вирушив на Житомирщину розбиратися з "бурштиновою" мафією

Президент України Володимир Зеленський сьогодні перебуватиме з робочою поїздкою в Житомирській області.

Як передає УНІАН у прес-службі президента повідомили, що Зеленський візьме участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину, а також представить нового голову Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, 24 червня Зеленський звільнив Ігоря Гундича з посади голови Житомирської облдержадміністрації І призначив виконувати обов'язки губернатора голови його заступника Ярослава Лагуту.

Бурштинова лихоманка в Україні. ФОТО

А між тим, раніше повідомлялося, що так зване "бурштинова справа" народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова обростає рядом нових подробиць.

Депутатам інкримінують одержання неправомірної вигоди за реалізацію права законодавчої ініціативи (ч. 4 ст. 368 КК України) та зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За словами детектива, на старті спецоперації "янтарному справі" даних про причетність нардепів у них не було. Поки детективи намагалися встановити всіх винних, нардепи самі вийшли на агента Катерину, яка нібито представник компанії в Арабських Еміратах хотіла інвестувати в Україну з метою здійснення видобутку бурштину та подальшого його експорту.