Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський з робочою поїздкою Донецьку область

Президент України Володимир Зеленський 14 жовтня відвідає з робочою поїздкою Донецьку область.

Про це повідомила прес-служба Донецької облдержадміністрації в Facebook.

"14 жовтня 2019 року президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою відвідає Донецьку область", - йдеться в повідомленні.

Раніше Президент Володимир Зеленський під час візиту до Одеси заявив, що і далі стоїть на позиції закінчення війни на Донбасі, а про переговори з Донбасу і розведенні сил чітко дав зрозуміти – ніяких здачі національних інтересів України. Про це він заявив під час виступу на урочистостях з нагоди Дня захисника України.

Зеленський зазначив, що там повністю повинен припинитися вогонь, всі полонені повинні повернутися, російські війська повинні бути виведені, а контроль над кордоном повинен перейти Україні.

Як повідомляли новини "Сегодня", Володимир Зеленський під час прес-марафону назвав головну умову для відведення військ в Петровському і Золотому. Він також чітко дав зрозуміти, що окремо Петрівське і Золоте не будуть "розлучатися".