Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський заявив, що з Коломойським про Приватбанк не говорив

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не обговорював питання "Приватбанку" з колишнім власником банку Ігорем Коломойським. Про це він сказав під час прес-марафону, передає кореспондент РБК-Україна.

Як зазначив Зеленський, в Україні є проблеми з судами, але він як президент не може на них впливати.

Президент повідомив, що питання "Приватбанку" піднімалося під час переговорів з Міжнародним валютним фондом. За його словами, він сказав представникам МВФ, що не буде втручатися в роботу судів.

Відповідаючи на питання про те, чи обговорювалося питання з Коломойським, президент відповів: "Ні, не говорив. А що я можу з ним говорити. Він знає мою позицію, що з приводу "Приватбанку" єдине, що ми піднімали, він знає мою позицію, вона державна позиція, що я буду захищати Україну, захищати держава".

За його словами, у справі "Приватбанку" мають бути залучені незалежні міжнародні експерти.

"Я думаю, що це питання повинні вирішувати, треба прийняти міжнародних експертів, які повинні натиснути і вирішити це питання. Я кажу про незалежність цієї ситуації", - заявив Зеленський.

Прес-марафон з Президентом України Володимиром Зеленським.

Опубліковано Офіс Президента України четвер, 10 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, 10 вересня Зеленський провів зустріч з олігархом Ігорем Коломойським. На зустрічі також були присутні прем'єр-міністр Олексій Гончарук, голова Офісу президента Андрій Богдан і перший помічник президента Сергій Шефір. Зустріч проходила в Офісі президента.

Як повідомляло РБК-Україна, видання Financial Times 17 вересня опублікувало статтю "Київ обговорює питання "Приватбанку" з Коломойським, незважаючи на скандал на 5,5 млрд доларів".

У матеріалі, зокрема, йшлося про те, що прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив про пошуки компромісу з колишнім співвласником "Приватбанку" Ігорем Коломойським, якого звинувачують у виведенні з банку 5,5 млрд доларів. Прем'єр розповів, що український президент Володимир Зеленський хотів би домовитися з Коломойським про вирішення питання з найбільшим банком України.