Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Зеленський зустрівся з Трампом і представниками єврейських організацій США

Президент України Володимир Зеленський і президент США Дональд Трамп під час зустрічі в Нью-Йорку обговорили широкий спектр питань, заявив глава Української держави під час спілкування з представниками українських ЗМІ за результатами переговорів. Про це "ОЛІГАРХ" дізнався з повідомлення сайту президента.

“Перш за все мова йшла про ситуацію на Донбасі і в окупованому Криму, – наголошується в повідомленні. – Президент України поінформував Дональда Трампа про кроки, зроблені для припинення війни, повернення людей і досягнення миру".

Також повідомляється, що президенти України і США "додатково обговорили реформи і боротьбу з корупцією" і питання енергетичної безпеки.

«Ми хочемо бути справді незалежними і мати багато кейсів, щоб нам ніхто не викручував руки по газу, енергетичної безпеки, вугіллю. Все це обговорили», – повідомив глава Української держави.

Також повідомляється, що Володимир Зеленський відзначив зацікавленість України в американських інвестиціях, а президент США відзначив важливість збільшення товарообігу між країнами.

Глава Української держави подякував президенту США за запрошення відвідати Вашингтон і запросив його здійснити візит в Україну.

Того ж дня Володимир Зеленський у Нью-Йорку зустрівся з представниками єврейських організацій США, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми прагнемо змінити Україну, щоб вона стала світовим брендом всього інноваційного. Для цього ми хочемо залучити досвід США та Ізраїлю», – заявив Зеленський.

Він попросив представників єврейських організацій сприяти залученню в Україну американських та ізраїльських інвесторів.

Відзначається, що представники єврейських організацій висловили зацікавленість у проведенні реформ в Україні, спрямованих на економічне зростання і боротьбу з корупцією.

Президент також подякував єврейську громаду за зміцнення стратегічних відносин України і США, а також за підтримку територіальної цілісності і суверенітету нашої країни.

Як повідомлялося раніше, опублікований повний текст виступу Володимира Зеленського на Генасамблеї ООН