Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Жінці-слідчому з Авдіївки допомагає родина

На рахунку старшого слідчого Авдіївського відділення поліції Юлії Пономаренко чимало розкритих крадіжок, грабежів, розбоїв. За словами жінки, розслідувати найскладніші справи їй допомагає заряд енергії, який дає сім'я.

Юля народилася і виросла в Авдіївці. У 2013 році дівчина закінчила Донецький юридичний інститут і з диплом слідчого і особливим блиском у очах прийшла працювати в Авдіївський відділення поліції. З перших днів роботи керівництво зазначило енергійність дівчини, її наполегливість, вміння помічати найдрібніші нюанси людської поведінки, спрагу встановити справедливість і допомогти тим, хто потрапив у біду.

Незабаром Юля почала мріяти про другу освіту, проте в її життєві плани увірвалася війна. Коли почалися обстріли, вона з сім'єю і маленьким сином на руках переїхала з центру міста до батьків - на околицю рідний Авдіївки. Ночували в підвалі, їжу готували на багатті, воду набирали в колодязі. Але і туди почали долітати снаряди. Залишатися в прифронтовому місті ставало все небезпечніше, тому молода сім'я тимчасово переїхала в Лиман, пише police.dn.ua

«Йшли місяці, я весь час думала про батьків, друзів, що залишилися в Авдіївці. Відчувала, що потрібна саме там. Я вмовляла чоловіка повернутися і дуже вдячна, що тоді він мене зрозумів і підтримав. Через рік ми були в Авдіївці, віддали сина в дитячий сад, а я повернулася до виконання службових обов'язків», - розповідає Юля.

Тоді ворожі війська щодня били по старій частині міста і «промке». У зимовій екіпіровці, яка важить майже 20 кг: в берцах, касці, бронежилеті, спецзасоби, Юля разом з іншими співробітниками поліції, які входили до складу слідчо-оперативної групи, які виїжджали на фіксування наслідків обстрілу. Було важко і страшно, але ніхто не скаржився, всі виконували свою роботу.

Зараз в місті тихіше, але всі жителі знають-ворог поруч і треба бути всього готовим.

За п'ять років Юлія Пономаренко стала більш досвідченою, отримала капітанські погони і працює старшим слідчим в рідному відділенні поліції. На її рахунку чимало розкритих крадіжок, грабежів, розбоїв. Молода жінка не втратила оптимізму і робочого азарту, а кожну доведену до суду справу для неї - крок до того, щоб люди, які звернулися в поліцію, були впевнені, що їх захистять, допоможуть, підтримають.

«До кожної людини у мене окремий підхід. Я намагаюся «підібрати ключ» до правопорушника, дізнатися максимум інформації, іноді навіть ставлю себе на місце злодія, щоб краще зрозуміти хід його мислення. Буває, день пролітає, як одна мить. Звичайно, я втомлююся... Але коли згадую, що вдома мене чекають коханий чоловік і синочок Ярослав, у мене ніби відкривається друге дихання. Я намагаюся швидше зробити те, що відклала «на потім», щоб швидше опинитися вдома і потрапити в їх обійми», - ділиться Юлія Пономаренко.