Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Житель Краматорська позбувся 26 тисяч гривень, повіривши шахраям

"Перекажіть гроші на інший рахунок і убезпечте себе від шахрайства!",- саме цим словами уявного співробітника банку повірив краматорчанин і втратив 26 000 гривень. За даним фактом розпочато досудове розслідування.

Краматорчанин отримав смс-повідомлення про те, що його банківська карта буде заблокована. Після дзвінка на зазначені номери «оператор» повідомив, що з рахунку невідомі намагаються зняти гроші.

Щоб убезпечити свої заощадження, чоловік повинен зняти гроші і перевести їх на вказаний рахунок. Через деякий час після "перевірки" вся сума буде повернута назад, і картка розблокується.

Схвильований власник рахунку повірив аферистові і знявши з картки 26000 гривень перевів їх на інший рахунок. Після цих дій «оператор банку» на зв'язок не вийшов і гроші не повернув.

За даним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України "Шахрайство".

Останнім часом люди часто отримують смс-повідомлення "ваша карта заблокована" з проханням зателефонувати за вказаним номером телефону.

Відмітна особливість відправлених повідомлень саме банком в тому, що банк ніколи в повідомленні не просить передзвонити йому.

Якщо ви отримали подібну смс з невідомого номера, ні в якому разі не передзвонюйте по телефону, який вказаний у такому повідомленні. Інакше ви ризикуєте втратити свої кошти. Обов'язково передзвоніть в Контакт-центр і повідомте про отримання підозрілого смс. Ну, а якщо ви підозрюєте, що хтось використовує вашу конфіденційну інформацію, негайно блокуйте картку.