Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Жителі Макіївки скаржаться на незрозумілі нічні " землетруси»

Жителі непідконтрольної Україні Макіївці в спільнотах в соцмережі повідомляють лякають їх повторюваних землетрусах. Відповідний скрін зі скаргами макіївчан розмістив у своєму Твіттер український блогер і журналіст Денис Казанський.

На скріні видно, що жителі Макіївки скаржаться на те, що здригання землі відчувають в основному ночами і ввечері. Люди пишуть:

«Щоденні найпотужніші підземні поштовхи невідомого походження, що почалися приблизно рік тому тимчасово припинилися (після сотень скарг від місцевих жителів у „адміністрацію“ міста) поновилися з небувалою силою в Радянському районі Макіївки».

Макіївчани уточнюють, що деякі житлові будинки вже дали тріщини і почали руйнуватися:

"Загалом час йде, землетруси тільки посилюються, люди в небезпеці, але нікому немає діла. Куди звертатися, куди вже стукати, запитують макіївчани один одного в соц мережах, але напевно так і не отримають відповіді, так і не почнеться розгляд по даному факту, поки не дай Бог не загинуть люди, не станеться катастрофа величезного масштабу...».

У коментарі до публікації Казанський зазначив:

"В ОРДЛО зовсім вже апокаліпсис якийсь, землетруси в Макіївці... не здивуюся, якщо там скоро з землі полізуть гігантські черв'яки або Макіївка просто провалиться прямо в пекло".