Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Жителя Хмельниччини засудили на рік в'язниці з випробувальним терміном за ухилення від призову на строкову військову службу

Як повідомляє Цензор.Ні з посиланням на портал "Судова влада України", чоловікові призначили рік обмеження волі. Одночасно, на підставі статті 75 КК йому встановили випробувальний термін в один рік. "Якщо протягом цього терміну він не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки (бути для реєстрації в органах пробації і повідомляти про зміну місця проживання, роботи та навчання) - то призначене покарання відбувати не буде", - уточнюється в повідомленні.

Зазначається, що у вересні 2018 року чоловік отримав повістку в армію. Призовна комісія визнала його придатним до служби. Однак у певний час на призовний пункт він не з'явився. Поважних причин на то не було.

Читайте на "Цензор.Ні": на Харківщині тиждень голодував призовник, який відмовився приносити присягу

У суді чоловік свою провину визнав і щиросердно розкаявся. Суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченого можливе без реального відбування покарання.